Starwood - Mobilya Levha Üreticisi

Bu bölüm tedarikçi firmaların kartvizit ve tanıtımlarını , hatta ürünlerini tanıtmaları için açılmış bir bölümdür...

Moderatör: Alıntı

Kullanıcı avatarı
Alıntı
Mesajlar: 87
Kayıt: 15 Kas 2016, 08:23

Starwood - Mobilya Levha Üreticisi

Mesaj: # 1116Mesaj Alıntı
24 Tem 2020, 09:52

Ürünler: Yonga levha , neme dayanıklı yonga levha , mdf , mega mdf ,melamin levha , melamin yonga levha , melamin mdf , megalam , boyalı levha ,boyalı yonga levha , boyalı mdf , boyalı mega mdf

Ürün teknik bilgi : https://www.starwood.com.tr/levha
Ürün Kartelası :
1 ) https://www.starwood.com.tr/kartela
2 ) https://www.starwood.com.tr/ihracat-dekorlari

İletişim adresi : https://www.starwood.com.tr/iletisim

İş Başvurusu : https://www.starwood.com.tr/insan-kaynaklari-formu

Firma Bilgisi :

4 nesildir orman ürünleri sektöründe faaliyet gösteren Yıldız Ailesi'nin şirketlerinden biri olan Starwood, her geçen yıl büyüyen üretim kapasitesi ve yeni yatırımlarıyla Türkiye'nin en büyük sanayi şirketleri arasında yer almaktadır.

Türkiye'de tek çatı altında en yüksek hacimde levha üretimi yapan şirket, 3 adet yonga levha üretim hattında günde 4.000 m³ yonga levha, 2 adet MDF üretim hattında günde 2.000 m³ MDF üretimi de gerçekleştirmektedir. Özellikle 1,5 mm'den 8 mm'ye kadar ince MDF üretiminde uzmanlaşmıştır.

İnegöl’de 290.000 m² kapalı alan olmak üzere toplam 520.000 m² üretim yapan Starwood, 12 adet melamin presi ve Gürcistan'daki tesisinde var olan melamin presi ile 183 cm ve 210 cm enlerinde olmak üzere 50.000 levha/gün üretim kapasitesine sahiptir.

6 adet emprenye hattı ile 600.000 m²/gün hem kendi üretimin ihtiyacını karşılamakta hem de fason hizmet vermekte olan Starwoood kağıt emprenyelemede, yonga levha ve MDF üretiminde kullandığı reçine ve tutkalı da kendi tesislerinde üretmektedir.

300.000 m²/gün kapasiteye sahip baskı-boya üretim hattıyla kalınlıkları 1.5mm den 22 mm ye kadar olan levhalar 35 farklı desen ve renkte boyanabilmektedir. Ayrıca müşteriye özel her türlü rengin boya baskısı yapılabilmektedir.

2018 yılında devreye giren 50.000 m²/gün kapasiteye sahip laminat parke tesisi ile bu ürün grubunda da müşterilerine hizmet vermektedir.

Doğa dostu yapısı ve temiz hava kalitesi bilinciyle tüm üretim hatlarında pres gazları için emiş sistemlerine, yonga levha tesisleri için elektrostatik filtre / toz seperatörlerine sahip olan Starwood yaşadığı çevreye saygılı üretim gerçekleştirmektedir.

E1 kalitesinde, kanserojen madde içermeyen Starwood ürünlerinin tümü ulusal ve uluslararası kalite standartları ile ilgili sertifikalara sahiptir.
Resim
AnaSayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayınız...