Yildizentegre Mobilya Levha ve Laminant Parke Üreticisi

Bu bölüm tedarikçi firmaların kartvizit ve tanıtımlarını , hatta ürünlerini tanıtmaları için açılmış bir bölümdür...

Moderatör: Alıntı

Kullanıcı avatarı
Alıntı
Mesajlar: 91
Kayıt: 15 Kas 2016, 08:23

Yildizentegre Mobilya Levha ve Laminant Parke Üreticisi

Mesaj: # 1117Mesaj Alıntı
24 Tem 2020, 10:27

Ürünler: MDFlam / Suntalam , Kapak Panel , Lak Panel , Boyalı Panel , MDFlam / Suntalam Yüzey Seçenekleri , MDF , Sunta ,Kapı Paneli , Parke

Ürün Kartelası :
1 ) https://www.yildizentegre.com/tr/urunle ... m-suntalam
2 ) Parke : https://www.yildizentegre.com/tr/urunler/parke

İletişim Adresi : https://www.yildizentegre.com/tr/iletisim

İş Başvurusu : https://www.kariyer.net/firma-profil/yi ... 11704-1859

Firma Bilgisi :
Yıldız Entegre, 1890 yılında Trabzon’da kereste ticareti ile başlayan iş hayatında kazandığı deneyimleri, 1982 yılında kurumsallaşma hamlesiyle ileriye taşıyarak orman ürünleri sektöründe global bir oyuncu olmayı başardı.

Girişimci ve yenilikçi yaklaşımıyla fark yaratan Yıldız Entegre, Türkiye’nin en büyük 50 sanayi şirketinden birisidir. Dünya’da orman ürünleri sektöründe yer alan ilk 10 şirket arasındadır. Toplamda 7 üretim tesisi ile 1.725.000 m² kurulu alanda çalışmalarını ‘Doğaya ve insana saygı’ ilkesiyle gerçekleştiren Yıldız Entegre toplam 12.000 m3/gün levha üretim kapasitesine sahiptir.
Yıldız Entegre Türkiye, MDF, MDFlam, sunta, suntalam, laminat parke, boyalı levha (mdf, sunta), kapak panel, lak panel, mdf kapı, kapı paneli, emprenyeli dekor kağıdı ile tutkal üretimi gerçekleştirmektedir.

Şirketimizin amiral gemisi Kartepe Tesisi, dünyanın tek çatı altında kurulmuş en büyük entegre MDF üretim tesisi olma özelliğini bugün hâlâ gururla taşımaktadır.

Yıldız Entegre, farklı ihtiyaçlara yanıt veren geniş ürün yelpazesiyle doğanın estetiğini, yaşadığımız tüm alanlara taşıyarak. "Bugün ürettiklerimiz, yarınlarımızı tüketmesin” anlayışıyla hem günümüz hem de gelecek kuşaklar için sorumluluk bilinciyle çalışıp, Kendi kaynaklarıyla gerçekleştirdiği binlerce ağaç dikiminin yanı sıra sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte birçok çevreci, toplumsal ve kültürel etkinliğe de imza atmaktadır.


Resim
AnaSayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayınız...