Leitz Kesici Takımlar ( Bıçak takımları ve bileme ) San. Ve Tic. A.Ş.

Bu bölüm tedarikçi firmaların kartvizit ve tanıtımlarını , hatta ürünlerini tanıtmaları için açılmış bir bölümdür...

Moderatör: Alıntı

Kullanıcı avatarı
Alıntı

Leitz Kesici Takımlar ( Bıçak takımları ve bileme ) San. Ve Tic. A.Ş.

06 Nis 2021, 22:39

Firma adres bilgileri :
LEİTZ KESİCİ TAKIMLAR SAN. VE TİC.A.Ş.
GOSB 1600 Sokak ; No:1602 / Gebze / KOCAELİ / TÜRKİYE
İletişim: +90 262 677 1727
Fax: +90 262 677 1730
Web:
http://www.leitz.com.tr
Https://www.leitz.org

Firmayı tanıyalım:
Leitz Global Leitz, 1876 yılında Güney Almanya, Oberkochen şehrinde kurulmuştur. Ahşap ve plastik işleme endüstrisinin ihtiyaçlarına yönelik hassas takım ve takım sistemleri geliştirme ve üretimi yapmaktadır. Bileme servisiyle de hem büyük endüstriyel tesislerin hem de marangozların en güvenilir partneri olmuştur. Bugün Leitz; üretim tesisleri, satış ofisleri ve tüm dünyadaki yaygın bileme ağıyla 150 ülkede hizmet vererek global pazarda en büyük oyuncu konumundadır. Leitz Grup bünyesinde Avrupa, Amerika ve Asya kıtalarında toplam 14 üretim tesisi mevcuttur. 3500 kişilik personeliyle, standart imalat programındaki 8000 farklı ürünün ve bunlara ek olarak takım sistemleri ve özel proje takımlarının üretimini ve dağıtımını sağlamaktadır. Leitz, kapsamlı imalat programının yanında bir buçuk asırlık tecrübe birikimi ile plastikler, termoplastlar, polimerler, elastomerler, lamine ürünler, demir dışı metaller, mineral malzemeler ve işleme teknolojileri için çözümler üreten bir şirkettir. Leitz Türkiye Leitz Kesici (bıçak) Takımlar 1993 yılında Kartal/İstanbul’da kurulmuştur. 2013 - Gebze Organize Sanayi Bölgesi’deki bugünkü modern fabrikasına taşınmıştır. Alanında en büyük makine parklarından birine sahip olan ve DIA takım imalatı yapan Leitz Türkiye, aynı zamanda Türkiye’nin ilk gezici servis uygulamasını hayata geçiren ve ilk DIA takım bileme servisini sunan şirket konumundadır.

İş Ortaklığı ve Danışmanlık
Leitz; kendisini, müşterilerinin verimliliğinin, proses güvenilirliğinin ve yatırımının teminatı olarak görür. Geniş üretim pogramımızın yanısıra, aynı zamanda uzun yıllar boyunca edinilen birikim ile müşterilerimize en yararlı olacak takımlar konusunda danışmanlık yaparız. Takım tedariğinin yanısıra, verdiğimiz danışmanlık hizmetleri programlama ve stok yönetimini de içerir.
Leitz, proje ve proses mühendisliği ile de müşterileninin ekonomik açıdan verimli fabrika operasyonları yapabilmelerini sağlar. Müşteri çalışanlarına verilen eğitim programları ile, üretim mühendisliği alanındaki yenilikler aktarılır ve kapsamlı takım proses yönetim sistemleri hakkında bilgilendirme yapılır.
Profesyoneller için tüm alternatifler
Ürün gamımız; masif ağaç, ağaç ürünler ve plastik işleme takımları kullanan tüm iş kollarını kapsamaktadır. Müşteri portföyümüz, ağaç ve plastik işleme endüstrisindeki marangozlardan endüstriyel tesislere kadar uzanır. Pencere doğrama, masif işleme, panel levha üretimi, mobilya yapımı gibi farklı endüstriyel alanlarda Leitz ürünleri kullanılır.
Üretim kalitesinde bileme servisi
Kaliteli bir takım ancak bakımı ve bileme servisi iyi yapıldığında iyi bir performans verir. Bu sebeple Leitz, takımlarının kullanımı boyunca tam kapasite çalışabilmesi için dünya çapındaki bileme tecrübesini müşterilerine sunar. Toplama ve dağıtım servisiyle müşterilerine, takımlarını mümkün olan en kısa zamanda tekrar kullanabilme imkanı sağlar.

Ürün gurupları:
Dia bıçaklar ve bileme
Tomruklar için baş kesim testereleri
Baş kesim dairesel testereleri
Sürekli beslemeli boy kesim makineleri
Kullanılmış, eski ağaç ürünleri için parçalayıcılar
Yonga ve kesici öğütücüler
Parçalayıcılar
Yonga için parçalayıcılar
Tezgah üstü çapraz daire testereler
Gönye kesim için tekli ve çiftli testere
Çoklu kesme makineleri
İnce kesim dairesel testereler
Masa testere makineleri
Ebatlama testere makineleri
Dikey ebatlama tezgahları
Kaplanmış malzeme temizleme frezesi
Kurt ağzı ekleme frezeleri
Ahşap esaslı panellerin kenar işleme operasyonu için parçalayıcı sistemleri, sert metal uçlu
Ahşap esaslı panellerin kenar işleme operasyonu için parçalayıcı sistemleri, elmas uçlu
Katlama operasyonu için parçalayıcılar, sert metal uçlu
Katlama operasyonu için parçalayıcılar, elmas uçlu
Masif ağaç için parçalayıılar
Planya milleri
Delikli frezeler, sert metal veya özel çelik uçlu
Delikli frezeler, sert metal veya özel çelik değişebilir uçlu
Delikli frezeler, elmas uçlu
Şaftlı frezeler
El freze makineleri için şaftlı frezeler
CNC üst freze makineleri ve işleme merkezleri için şaftlı frezeler, komple çelik
CNC üst freze makineleri ve işleme merkezleri için şaftlı frezeler, sert metal veya özel çelik
CNC üst freze makineleri ve işleme merkezleri için şaftlı frezeler, sert metal veya özel çelik
CNC üst freze makineleri ve işleme merkezleri için şaftlı frezeler, elmas uçlu
Şaftlı frezeler, diğerleri
Spiral matkaplar
Tam delik matkapları
Dübel matkapları
Menteşe matkapları
Kademeli matkaplar
Havşa
Tapa matkapları
Pencere ve kapı üretimi için kesici takım sistemleri - lamba ve zıvana frezeleri
Cam işleme için takımlar
Minerallerin işlenmesinde kullanılan takımlar
Özel malzemeler için takımlar; diğer
Frezeler, planya topları için şerit bıçaklar
Çit taraflı jiletler, plaketler
Dayamalar, limitörler
Blanketler
Parçalayıcı segmentleri
Sert metal testere uçları
Parçalama bıçakları
Dairesel bıçaklar
Soyma ve kaplama bıçakları
Dia ve diğer tüm bıçakları (kesicileri) bilete bilir ve yeni sipariş verebilirsiniz.
Resim
AnaSayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayınız...